• https://www.facebook.com/yurtseverhavalandirmacom

Isıtma Soğutma Sistemleri

Yurtsever Havalandirma Isıtma Soğutma Sistemleri

Mutfak Havalandırma Sistemi

Mutfak Havalandırma Sistemi

Catering, restourant, lokanta, büfe, döner salonu ve hatta evlerimizde bile yemek pişirirken çıkan buhar yüksek nem seviyesiyle çalışanları rahatsız etmekte çeşitli problemlere yol açmakta, yemek ve kebapların pişirilmesi esnasındaki koku yayıldığında müşterileri rahatsız etmektedir. Ayrıca ocaklar içeriyi çok fazla ısıtarak rahatsız edici bir ısının olmasına nende olmaktadır.

Buhar ve pişen yemeklerin kokusundan kurtulmak, ısınan havayı ortamdan uzaklaştırarak serin hava basıncı sayesinde ferah bir ortam sunmak mutfak havalandırma sistemleri sayesinde mümkündür.

Endüstriyel Mutfak Havalandırması

Catering mutfaklarında her gün binlerce kişilik yemek hazırlanmakta ve yemekler yapılırken çok fazla ısı ve buhar ortama yayılmaktadır. Yükselen ortam ısısı istenmeyen çalışma koşulları sunmakta buhar ise gerekli çalışmaların yapılmasını engellemektedir. Bu sorunların çözümü endüstriyel mutfak havalandırma sistemleri ile içeride ısınan, oksijen seviyesi düşük ve nem oranı yüksek olan havanın dışarıya tahliyesi yapılmalı, içeriye taze hava uygulanarak ortam ferahlatılmalıdır. Yapılmadığı takdirde ise hem çalışanların sağlığı riske atılacak olup hem de yükselen nem seviyesi rutubete ve kötü kokulara neden olacaktır. Bu durum mutfağınızda bakteri ve küf oluşumuna sebep olur ve bu sağlıksız ortam gıda üretimine uygun değildir. Havalandırma sistemi olmayan endüstriyel mutfaklar gerekli hijyenik ortam sağlanamayacağı için işletme ruhsatlarını alamayacak veya denetim sırasında alınan ruhsatlar iptal edilme riskini taşıyacaktır.

Mutfak Havalandırma Sistemi Fiyatları

Mutfağınıza kurulacak havaladırma sisteminin fiyatı mutfağınızın büyüklüğüne, mutfağın dışarı ile olan mesafesine, havalandırma kanallarının boylarına, dış kısıma takılacak radyal vantilatörlerin ve motorun gücüne göre değişmektedir. Endüstriyel veya restaurant mutfaklarınıza havalandırma sistemi fiyatı almak için bizimle irtibata geçerek keşif isteyebilirsiniz.665 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret36212
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat