• https://www.facebook.com/yurtseverhavalandirmacom

Isıtma Soğutma Sistemleri

Yurtsever Havalandirma Isıtma Soğutma Sistemleri

Otopark Havalandırma Sistemleri

Otopark Havalandırma Sistemleri

Otoparklarda yoğun araç giriş çıkışından kaynaklı çok fazla egzoz gazı oluşmaktadır. Oluşan bu zehirli gazlar ortamdan dışarı atılmadığı takdirde çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir. Otoparkta çalışan güvenlik görevlileri ve diğer personel sürekli yoğun egzoz gazına ve yüksek derecede karbondioksite maruz kalmakta aynı zamanda ortamdaki düşen oksijen seviyesi de ikinci bir risk oluşturmaktadır.

Egzoz dumanı araç motorunda petrolün yanmasıyla oluşur ve çok faza CO içerir. İnsan hayatını riske atacak bu gazlar astım ve bronşitten kansere kadar hatta ölümlere yol açacak kadar zarar vermektedir. Yapılan incelemelerde şeker hastalığını da tetiklediği, kalp rahatsızlıkları ve felce neden olabildiği yaşlılarda ise zatürree hastalığına yol açtığı gözlemlenmiştir.

Bu riskler sadece çalışanlar için değil otoparklara gelen müşterileri de kapsamaktadır. Çeşitli akciğer hastalığı olanların yoğun egzoz gazı altında hayati riskleri çok daha fazladır.

Otopark içerisinde bulunan egzoz gazı ve karbondioksitin tahliyesi sağlanarak içeriye bol oksijenli temiz hava alınmalıdır. Doğal havalandırma yöntemleri bu konuda ise yeterli kalmamaktadır. Özellikle çeşitli bölgelerde açılan pencere ve giriş kapılarından rüzgarın olmadığı günlerde kirli hava dışarıya tahliye edilemez ve içeride bulunanlar için hayati risk oluşturur. Otopark havalandırma sistemleri ise içerideki kirli havayı ve istenmeyen ısıyı ortamın dışına tahliye ederken içeriye filtrelenmiş serin temiz hava göndererek ortamı ferahlatır.

Firmamız tüm havlandırma ihtiyaçlarınızda profesyonel kadrosu ve kaliteli ürünleriyle hizmetinizdedir.

Otopark Havalandırması Fiyatları

Otopark havalandırma sistemi fiyatları otoparkın büyüklüğe ve gerekli havalandırma tesisatının ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Size uygun olan havalandırma sisteminin fiyat teklifini almak için keşif için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yerinizde yaptığımız incelemenin sonucunda fiyat teklifimizi sunuyoruz.1327 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret36212
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat