• https://www.facebook.com/yurtseverhavalandirmacom

Isıtma Soğutma Sistemleri

Yurtsever Havalandirma Isıtma Soğutma Sistemleri

Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofis Havalandırma

Ofis, call center ve yönetim binası gibi bölgelerde içeride oluşan karbondioksit oranı yükselen ve ısınan kirli havayı tahliye etmek, içeriye temiz hava girmesini sağlamak amacıyla çeşitli havalandırma sistemleri kurulmaktadır. Vakumlama yapan sistem ile kirli hava dışarıya tahliye edilirken temiz hava kanallarından içeriye filtrelerden geçirilerek toz ve sinek gibi zararlılardan arındırılmış oksijeni bol ve serin taze hava içeriye alınarak ferah ve konforlu bir ortam oluşturulur. Firmamız tüm ofis havalandırması ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Öncelikle ofisinizde keşif yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyor, daha sonra kullanılması gereken sistemi ve fiyatlarını bildirerek teklifimizi onayınıza sunuyoruz.

Ofis havalandırması sistemleri profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli malzeme ve kalifiye işçilik ile hizmet vermektedir.
Havalandırma en küçük yapılardan en büyüklerine kadar canlıların bulunduğu her ortamın ihtiyacıdır. Bazı yerlerde doğal havalandırma ile bu ihtiyaç giderilirken daha büyük veya kalabalık ortamlarda havanın temizlenerek zararlı partiküllerden arındırılması, oksijen seviyesinin yükseltilmesi ve tazelenmesi amacıyla mekanik havalandırma yapılması zorunluluk halini almaktadır. Call center gibi kalabalık ofislerde ise yüksek çalışan sayısı nedeniyle havadaki oksijen hızla tüketilmekte, karbondioksit ve ortam ısısı istenmeyen derecelerde yükselmektedir. Bu sorun çalışanların sağlığına zarar verdiği gibi çalışma performanslarını da etkilemektedir. Mekanik ofis havalandırmasının amacı bu sorunları ortadan kaldırmak ve çalışanların rahat bir nefes almasını sağlayarak performanslarını yükseltmektir.

Ofis havalandırma sistemleri dekoratif bir görüntü vermek amacıyla asma tavan üstüne yerleştirilebilir. Asma tavanın içine yerleştirilen sistemlerde sadece menfez dışarıdan görülür ve dekoratif bir görüntü elde edilebilir.

Ofis Havalandırma Sistemi Fiyatları

Ofis havalandırması fiyatları ofise uygulanacak sisteme göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verilebilmesi için ofisinizde incelemeler yapılması, çalışan sayısı ve çalışan cihazların ve lambaların yaydığı ısı hesaplanarak uygun olan sistem seçilmelidir. Arist Havalandırma sistemleri ücretsiz keşif hizmetinden sonra gerekli mekanik ofis havalandırma sistemini hesaplayarak teklifini sunmaktadır.1525 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret36212
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat